V pátek 30. 11. jsme hráli zápas proti týmu ISC Rockers, na nějž jsme si velmi věřili. Bohužel kvůli Bažantrikulaci, která se konala večer předtím, se na lavičce sešlo jenom sedm statečných v poli a gólmanka Aneta, takže jsme nemohli využít naši obvyklou taktiku – uběhat soupeře. Navíc jsme se museli potýkat nejen s mrštným gólmanem Rockerů, který poměrně úspěšně vykrýval naše střelecké pokusy, ale i se společenskou únavou. Ta se projevovala na našem výkonu po celý zápas, čehož si všimli i rozhodčí.

Utkání se pro nás nezačalo vyvíjet dobře. Během první třetiny jsme sice tlačili soupeře, ale naše snažení postrádalo gólovou tečku. Zato soupeři se během jednoho z breaků povedlo vsítit branku, a tak po první třetině svítil na tabuli stav 0:1. Ve druhé třetině jsme pořád dotahovali náskok soupeře. Vojta Lejsek vybídl přihrávkou po ose hřiště ke skórování Tomáše „dneska se mi nechce běhat“ Hambálka, který střelou z otočky nedal brankáři soupeře šanci. Další gól našeho týmu zařídil Jára Krbec po nahrávce od Honzy Kotrbatého. A půl minuty před koncem prostřední části využil standardku, po přiťuknutí Vaška „Dalibora“ Kouby, Honza Kotrbatý, který nekompromisní ranou propálil vše, co mu stálo v cestě, a srovnal tak na 3:3. Do poslední třetiny jsme tak šli s tím, že se konečně musíme ujmout vedení a dotáhnout zápas do vítězného konce. Ve třetí části však dával branky už jen soupeř a celý zápas tak skončil 3:5.