V pátek 23.11 od 14 hodin jsme se utkali s ČZU – Provozně ekonomická fakulta.  Sešli jsme se ve vyšším počtu než minule a podařilo se nám vytvořit dvě kompletní pětky s Michalem Vackem v bráně. Soupeř měl o jednu pětku více, ale bez jakýchkoliv extraligových hráčů, což nám dávalo velkou naději na bodový zisk. Začátek zápasu jsme začali ve vysokém tempu, ale góla jsme dostali jako první, kdy soupeř ve skrumáži před brankou byl rychlejší a skóroval pod rukou brankáře. Srovnal se nám podařilo záhy, kdy Tomáš Hambálek při brejku nastřelil do prdele před sebou běžícího Michala Sakmára a od něj se míček odrazil k Vaškovi Koubovi stojícího před bránou a ten nekompromisně zakončil. Po chvíli jsme dostali možnost hrát přesilovku, postavili jsme na plac obměněnou přesilovkovou pětici, nicméně tato pětka místo ohrožování soupeřovy branky umožnila možnost mnoha brejků, jichž naštěstí soupeř díky zákrokům brankáře neproměnil. Do konce 1. třetiny jsme ještě inkasovali jeden gól ze samostatného nájezdu, nicméně výsledek byl stále přijatelný a o přestávce jsme se shodli, že na dnešního soupeře máme a je třeba jej porazit. Bohužel v druhé třetině se nám nedařilo a do třetí třetiny jsme vstupovali s nepříznivým skóre 5:2. Ve třetí třetině se ale střelecky probudili Víťa Škvára se svým gólem skoro z půlky a zejména Honza Kotrbatý, jenž svými střelami velmi intenzivně, přesně a prudce ostřeloval bránu soupeře, za což byl odměněn hattrickem a nevyhnul se blokové pokutě od disciplinárky. Na závěrečnou minutu a půl se za hru na zemi nechal vyloučit Tomáš Hambálek, čímž dal soupeři možnost ještě napravit nepovedenou třetinu, ale díky velmi aktivní obranné práci obranné čtverky jsme neinkasovali, nýbrž měli jsme i 2 střelecké pokusy od Honzy Kotrbatého, jenž byl ale soupeřovým brankářem vychytán, byť střely mířily do šibenice. Zápas jsme tedy skončili remízou 5:5, a byť byla dneska velká šance soupeře porazit, jsme spokojeni s výsledkem zápasu, jelikož se nevyvíjel úplně nejlépe. S čím ale spokojeni nejsme, je fakt, že jsme si tímto bodovým ziskem jen upevnili pozici posledního týmu ve skupině A fakultní ligy.