Dne 20.1.2013 jsme se nešli na náš poslední turnaj v základní části. Na postu nahrávaček byly tentokrát připraveny holky Hanka Srbová a Romana Lavičková. Na smeči se pravidelně střídal Honza Medřický, Roman Lavička a Honza Čepila no a na bloku soupeře děsili Zbyněk Hubka a Ota Kukral.

Na naše první utkání se soupeř Mordor Foxes nedostavil, a tak jsme brali 3 body zadarmo. Náš další soupeř byl tým Bugaboo, od kterého jsme utrpěli porážku na přípravném turnaji 1:2. Protože i jim odpadl soupeř Mordor Foxes a ten den s námi hráli svůj jediný zápas, dohodli jsme se, že budeme hrát dohromady 3 sety do 25 bodů. Tentokrát se nám vstup do zápasu vydařil a první set jsme hladce prohráli. Potom jsme ovšem polevili v koncentraci a 2 body jsme museli zachraňovat v setu třetím. Výhra 2:1 pro nás byla příjemnou odpovědí na naše předchozí setkání.

Další tým, Nadšenci, se kterým jsme se měli utkat, patřil mezi slabší. To se také projevilo na vývoji hry, který jsme měli plně pod kontrolou. Perličkou z toho zápasu je úvod druhého setu, kdy se z podání kapitán Roman Lavička dostal až za stavu 14:0, kdy se slovy, že už ho bolí ruka, poslal míč do autu.

Kvůli změnám v harmonogramu turnaje jsme na dalšího soupeře měli pár hodin čekat. To samé se přihodilo i našim dřívějším soupeřům týmu Čimice, a protože byl jeden kurt zrovna volný, střihli jsme si ještě jeden přátelský zápas, který skončil smírně 1:1. Poté už následovala volejbalová lahůdka s týmem Sestry Jany. Vyhecovaný zápas provázeli výlevy emocí na obou stranách i krásné výměny, překvapivé nahrávky a razantní smeče, které přilákali i ostatní zrovna nehrající týmy, aby se pokochali kvalitním volejbalem. Bohužel jsme oba sety po úmorném boji ztratili. Avšak předvedený výkon zaháněl náš smutek z prohry.

Celkem jsme si z tohoto turnaje odnesli 8 bodů, což nás sice ještě najisto nezachránilo v 9. lize, ale vyhouplo na 8 pozici. Ve finálové fázi AVL budeme hrát o udržení s týmy, které skončili na 7-9 pozici v ostatních divizích. K udržení budeme potřebovat vyhrát minimálně 5 ze 6 utkání, takže věříme, že se nás v tom nenecháte samotné, uděláte si o březnových nedělích čas a přijdete se na nás podívat.

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder