V neděli 24. 2. 2013 jsme se sešli po dlouhé volejbalové pauze, abychom si oživili, co všechno jsme během zkouškového pozapomněli. Naštěstí volejbal se nezapomíná a delší odmlka měla za následek větší touhu po vítězství. Na hřišti se nás sešlo celkem sedm – na nahrávce byly jako vždy Zuzka Ř., Terka F. a Maryla, na smeči to skládal Matěj M. s Martinem Cuhrou a na bloku to jistil Roman K. s Ondrou S.

Na Julisce jsme se sešli na jedenáctou hodinu a na první zápas jsme si museli ještě chvíli počkat. Nastoupila proti nám Rudá záře, sice se snažili, aspoň v prvním setu, ale moc nezazářili. Náš neohrožený team je smetl jednoznačně 2:0 a to 26:24 a 25:18.

Další team, který si na nás brousil zuby, byl Žižkovský ESOExport. Pravdou je že začátek se nám povedl, i když síly byly vskutku vyrovnané. Nicméně štěstí se usmálo na nás a my jsme vyhráli v poměru 25:22. Jenomže to soupeře neodradilo a v druhém setu jsme soupeři nedali šanci a vyhráli 25:17. Přece jenom proti nám využili výškovou převahu a i třetí set urvali na svou stranu a to poměrem 15:10.

V posledním zápase proti nám nastoupil team Nevermind. Tímto zápasem jsme si zase spravili chuť, když jsme vyhráli 2:0. V první setu jsme vyhráli sice těsně, ale přeci 28:26 a v tom druhém o naší převaze už nikdo nemohl pochybovat, vyhráli jsme 25:19.

Z prvního letošního utkání jsme tedy získali 7 bodů z 9, což je velice slušný výsledek. Příští neděli nás čeká dalších 5 zápasů ve kterých se budeme snažit udržet si šesté místo v tabulce a tudíž i udržet pro příští sezónu 9.ligu. No a jak to dopadne? Tak o tom už Vám napíše zase nikdo jiný. Do té doby vám všem přeji hezký a úspěšný týden=o)

Kategorie: Nezařazené

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder