V úterý 12.3. nastoupilo céčko proti týmu Stráta Času. Co se docházky týče, byla až na jednoho hráče stoprocentní. K co nejlepšímu výkonu nás hnalo početné jaderné publikum, ale již od začátku bylo jasné, že nebude nouze o nejrůznější držkopády, protože hřiště spíše připomínalo ledovou plochu, než na čem se hrává liga. Během prvního poločasu se nám nepodařilo dostat do nějaké vyložené šance, zatímco soupeř proměnil hned 2. I v druhém poločase naše střelecká impotence pokračovala. Sice jsme si několik šancí vytvořili, žádná bohužel gólem neskončila a proto soupeř zaslouženě vyhrál 5:0. Rozhodně se přijďtě podívat na náš následují zápas a to v pondělí, kdy se sehraje zápas sezóny – Jaderné derby proti Jadernému odpadu.