Volejbal Trblblblblb – 3.AVL turnaj
Třetí turnaj týmu Trblblblblb se stejně jako ten předchozí odehrával v pozdních odpoledních hodinách 1.12.2013 a jako minule jsme opouštěli halu s našimi posledními soupeři již prakticky zcela zapomenuti v deset večer. Ale nepředbíhejme a pěkně po pořádku.
Kolem půl páté odpoledne se nás v šatně sešlo celkem 9, a to ve složení Terka, Maryla a nová posila Šárka na náhře (Romča se zlomeným malíčkem byla stále ve stavu nemohoucím), na smeči Květák, Lubo a Jirka a na bloku Ondra, Matúš a Zbyňa. Na každém postu tak byl k dispozici jeden náhradník, což bylo velmi výhodné i vzhledem k našim předchozím zkušenostem. Zbyňa se tedy opět blísknul svojí organizační schopností.
A právě výhody možnosti střídání využila hned v prvním zápase proti Výběru z Hrozných Maryla, která se po sérii špatných příjmů nechala vystřídat za Šárku. I přes Šárčinu pěknou hru se však nepodařilo výsledek zvrátit a prohráli jsme tak 0:2 (24, 10).
Hned v následujícím zápase jsme si však zlepšili náladu výhrou nad týmem Sestry Jany, kdy pevné nervy Terky na podání nás zachránily od tie-breaku v druhém setu, a my jsme se tak mohli radovat ze zisku 3 bodů po výhře 2:0 (23, 25).
Po delší pauze nás již čekal v úvodu avizovaný poslední zápas celého turnajového dne. V něm jsme se utkali s týmem THC Jačes, který hrál stejně jako my velmi kvalitní hru v poli, což vedlo k velmi dlouhým výměnám, kdy ani jeden tým nebyl schopen míč „položit“ na zem. Náš přidělený rozhodčí to psychicky nevydržel a v polovině prvního setu předal píšťalku sedící Terce. Ta s bravurní jistotou a bez jakéhokoliv zaváhání vydržela s námi až do úplného konce. Při podávání rukou se soupeři jsme si navzájem pochválili vynikající hru v poli a poděkovali si za opravdu pěkný zápas. Pro nás byl navíc doplněn onou třešničkou v podobě výhry 2:0 (21, 23).
Tento turnaj byl poslední v roce 2013, takže máme nyní čas přes vánoční svátky uzdravit zlomeniny, zregenerovat a nabrat nové síly do dalších klání v roce 2014.
-MS-

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder