Bylo nebylo, den se dnem se sešel a opět přišla na řadu komická kulturní vložka v podání Jaderného Odpadu. Jejich soupeřem se tentokrát stal tým PH Maséři Milevsko, kteří sice nejsou maséři, ale jejich dochvilnost se blíží nule, jelikož na hřiště přicházeli se zpoždění a jak švábi na pivo. Náš tým byl oslaben o pár jedinců (Mára, Kuba, Tonda a dokonce kpt. Oskar), kteří se nejspíše pozapomněli po předchozím zápase někde v okolní hospodě či obdobném podniku. Fanoušků přišlo pomálu díky skvělému počasí, které z vás udělalo za pár chvil osobu, která si právě byla zaplavat v řece.

Zápas začal vyrovnaným výkonem obou týmů, kdy i k našemu překvapení naše obrana fungovala jak měla. Dokonce i v útoku jsem měli spoustu skvělých šancí, bohužel nám štěstí nepřálo. A jak platí stále omílané pravidlo “nedáš dostaneš”, tak se i stalo. Dostali jsme dva rychlé góly během minuty a vypadalo to, že je zle. Ovšem zápas byl dál vyrovnaný, sice jsem dostali další 2 góly, ale i my jsme vstřelili jeden gól. Tomáš “čurák” Kouřim si narazil o spoluhráče, obešel soupeře a parádní střelou propálil brankáře. 🙂 Víc se v první poločase již nestihlo. Druhý poločas byl ve znamení ještě většího deště a na hře to bylo znát. Běhat totálně mokrý a do toho ještě aby se ti klouzalo hřiště i balón, to není příjemné, alespoň náladu spravovala “lékárnička” na střídačce. Postupem času nás začal soupeř čím dál víc přehrávat. Naneštěstí i soupeř měl problém překonat našeho brankáře. Začínala být vidět únava na obou stranách a to byla chvíle pro soupeře. Přečetli naši taktiku, a podařilo se jim rozebrat naši obranu a vstřelit nám ještě 3 branky. Bohužel Odpad nedokázal na toto odpovědět.

Zápas skončil 1:7 a  na naše první vítězství v letním semestru stále čekáme. Snad se nám to příště již podaří, tak přijďte fandit 🙂

Report by Bloňďáček

A pro milovníky zvířátek a Přemka Podlahy uvádíme nový seriál na pokračování:
První týden líhnutí je vždy kritický zejména pro technické zařízení, kdy se obvykle objevují první dětské vady. Díkybohu toto není náš případ, a tak podávám stručné info o líhnutí káčátek. Teplota stabilní, vlhkost naprosto v normálu. Každých osm hodin jsou vejce pootočena. Prozatím nebyla provedena kontrola zárodku v protisvětle, a tak můžeme jen doufat, že kačer všechny vejce oplodnil. Těšte se na příští týden, budeme poprvé kontrolovat!

By -ak-

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder