Ve středu 2. dubna se Odpad sešel proti oddílu Šamaroz FC v téměř kompletní sestavě. Chyběli pouze Adam “Kachnička” Kecek a Mára Böhm. K našemu velkému zklamání se bohužel nedostavil protihráč Úča známý z utkání proti Trclclclclc svým požadavkem na ticho na hru. Není pochyb o tom, že by na našem utkání měl na hru opravdu klid. Každopádně kapitán Löw vytáhnul kartičky, rozdělil obranu a útok a zápas mohl začít.

První půle se nesla ve znamení skvělých Štěpánových zákroků, zvonění brankových konstrukcí a střelecké impotence Odpadu, což nesl těžce zejména Toom “zapomněl jsem dávat góly” Kouřim. Po poločase jsme i tak hájili slibné skóre 0:1. Po přestávce tak nastalo několik tradičních spanilých jízd na polovinu soupeře. Gól jsme sice nedali, zato jsme čtyři fíky z brejků dostali. Ke konci zápasu jsme se pokusili o poslední vzepětí a vstřelení alespoň jedné čestné branky. Oskar po-ostravsky burcuje na střídačce, divácká kulisa nás žene vpřed (částečně složená z fanoušků Odpadu, částečně z grilujících před desítkou), ale jediným výsledkem jsou pouze další neproměněné šance. Celkový výsledek 0:5 sice není z nejhorších, ale příště by to chtělo zase nějaké branky do sítě soupeře.

Příští týden hrajeme opět ve středu 9. dubna od 22:00 ve strahovské kleci č. 9. proti bojovníkům z divokých stepí Kazachstánu – FK Alma-Ata. Dle pozorování učiněných z jejich zápasu proti Trclclclclc není těžké je naštvat, takže se přijďte podívat, bude legrace.

P.S. Kartičku pro nejlepšího hráče zápasu dostal tradičně Štěpán.

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder