Před dávnými časy (5.6.2014) se odehrálo 9. kolo Hanspaulské ligy. Tým Veteránů vyzval Lazateth a v tuto dobu byl soupeř pouhé tři body za námi. Šlo tedy o boj mezi uchazeči o postup. Nastoupili jsme v následující sestavě: Bránu se snažil ucpat (a bez větších potíží se mu to dařilo) Cuhra. V poli excelovali T. Kouřim, P. Bartl, V. Blechová, V. Jánský, M. Krčmář, R. Pangrác, F. Petrásek, V. Španihel a O. Šubrt.

Hnedka po začátku zápasu jsme poznali, podle čeho si soupeř vybral svoje jméno. Rozehrávky ze strany soupeře vypadali jak zpomalený film. Na druhé straně natěšení Veteráni se snažili zápas lehce rozhýbat. Bohužel pouze se snažili. Kombinace vázla a ze zrychlení hry nic nebylo. V prvním poločase jsme se ukázali pouze jako náramní paliči šancí a poločas tedy skončil 0:0.

Do druhé půle jsme vstoupili už o něco lépe. Šancí přibývalo ale nemohoucnost pořád stejná. Soupeři nerozhodný stav asi vyhovoval a snažil se čas natáhnout, co se dalo. Jedinečná šance se naskytla po faulu protihráčů. Zkušený sniper Pavlíto si postavil balon a nemilosrdně poslal míč někam k rovníku. Podle hesla když může Pavlíto tak já taky… Cuhryč napálil druhý balon, co šlo, a hnedka byla práce pro naše hledače pokladů.  V tomto trápení se musel najít nový střelec. Soupeřovu chybu využil Roman a svojí premiérovou trefou v ročníku rozhodl tento utahaný zápas.

Po skončení zápasu si soupeř ještě vyžádal skupinové foto. K údivu všech si vyžádal jen Bohyni, která pouze zahřívala lavičku a hledala míče. Asi se nám nové náboženství rozrůstá a přesahuje území Strahova.

Mr. Pungrác

P.S.: Již zítra začíná nová sezona a je vyhlášení té minulé. Kdo se přidá? Viz https://www.facebook.com/events/754746947895531/?ref=25

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder