Dne 12. 11. jsme se sešli k poslednímu zápasu 39. ročníku Strahovské ligy, až na Hamboše a Vlada v plném počtu. Před zápasem jsme se se soupeřem dohodli na remíze, která by mu stačila na první místo. Zápas začal, dvě tři přihrávky, gól. Takto ještě několikrát, bohužel vše do naší branky. O poločase jsme soupeři připomněli dohodu, protože   skóre  x:0, x>5 (alespoň myslím :D), rozhodně na remízu nevypadalo. V druhém poločase soupeř své zaváhání napravil a alespoň zahrál rukou ve svém brankovém území, penalta. Ke kopu se postavil Juraj ‘Slovák‘ Kováč a s jistotou vstřelil náš jediný gól. Soupeř, zhrozen naším kontaktním gólem, zabral a přidal ještě několik tref, konečné skóre 12:1. Potěšující může být, že se výsledky Odpadu se vrátili do normálu, na druhou stranu se naše hra ‘lepší‘ :D.