V pátek 21.11. jsme se utkali v posledním zápase základní části UFL OPEN ligy s týmem VŠO Flyers. Hráli jsme o 2. místo ve skupině. Začátek vypadal slibně. Sešli jsme se v příznivějším počtu než na zápas den předtím, takže jsme si mohli dovolit luxus odpočinku na střídačce, ne jen o pauzu mezi třetinami, ale i během nich. Od začátku šlo o poměrně vyrovnaný zápas. Co se týkalo dovedností, měli jsme mírnou převahu, kterou, jak se během zápasu ukázalo, soupeř  překonal počtem hráčům a štěstím v zakončení.

První třetina se nevyvýjela nejhůře, bohužel ke konci se podařilo soupeři využít šanci a dostat se tak do vedení, které si i přez naše nezměrné usilí udržel až do konce zápasu. První třetina skončila ne příliš příznivě, avšak ani nijak tragicky, 0:1. Během druhé třetiny jsme stále drželi mírnou převahu nad soupeřem, ale nepodařilo se nám vstřelit gól. Čehož využil soupeř a ověřil platnost pravidla “nedáš, dostaneš”. To už ale bylo moc na Dalibora Repčeka, vycházející hvězdu našeho týmu a dá-li Pošta možná i budoucího nejlepšího střelce. Po rozehře si na středu hřiště vzal míček a dopravilo ho až do soupeřovy branky a upravil tak skóre na 1:2. Flyers však ještě do konce třetiny zvládli vstřelit ještě jeden gól. Druhá třetina tedy skončila 1:3. Po druhé přestávce, během které měl náš kapitán motivační proslov, jsme na soupeře vyvynuli tlak. Po souhře Jakuba Víta a Dalibora se nám podařilo snížit stav na 2:3. Vydina remízy a i možné výhry nás hnala dále, pokračovali jsme v tlaku na soupeře. Tento nápor vyvrcholil ke konci třetiny, kdy byl překonán protivníkův brankář, bohužel ho zvládl zastoupit obránce, když se zcela nevybíravě a proti pravidlům postavil do brankoviště a z brankové čáry odpálil míček pryč. Po tomto zákroku byl vyloučen a bylo nařízeno trestné střílení. Dalibor se ujal výkonu trestu. Podařilo se mu překonat brankáře, ale dle názoru rozhodčích po tom co udělal pohyb zpět, takže nájezd nebyl uznán. Po tomto incidentu se nám už nepodařilo dostatečně zkoncentrovat na přesilovku a v závěru zápasu jsme se již neprosadili. O epsilon více než minitu před koncem zápasu si Flyers pojistili výtězství ještě jedním gólem. Souboj o druhé místo jsme nakonec po dramatickém konci prohráli 2:4.