Do zápasu sme šli zatím neporažení, takže bylo jasný, že dneska to bude fakt velký. Už při prvním písknutí rozhodčího ale bylo něco špatně. Na nepřátelský střídačce bylo dvakrát víc hráčů než u nás. Po prvním poločase se potvrdilo, že rozhodčí letos začali nějak moc řešit pravidla. Spolu s mizerno účasťo to bylo fatální pro našu strategiu. Kopali sme do protihráčů na hranici žluté karty, ale góly z teho žádný. Potom se však míče chopil Juraj a hned to vzal dopředu, obešel pár obránců, vystřelil, gól. To nás nakoplo a začali sme zas hrát. Potem ovšem jeden z našich ožralých fanóšků neprozíravě namotivoval Juraje na kozy fanynek, načež náš útočník vystřelil pro balón přes mrtvoly a byla z teho žlutá kartička a 2 minutky. Bojovali sme dál, ale nakonec z teho nic nebylo a zápas skončil 1:6.