Ve středu 5.8 se proti našim veteránům postavil tým SK Omlékované Sojky. Tým Tralalalala se sešel již tradičně v letní poslepované sestavě. Svatyni hájil Michal Pokorný; bourání soupeřových útoků měli na starosti Špáňa, Krči a místy i Toom s Pavlítem; na spojce tvořili Toom, Pavlíto a místy Oncek; a o střílení gólů se pokoušeli Oncek, Verča, Mazi a nový přírustek Karlos.

Náš tým, nastupujíc do zápasu s motem „mládí má zelenou“, se ujal vcelku brzy vedení zásluhou svátečního střelce Oncka. Po několika minutách dokázal však soupeř vyrovnat a poté i zvýšit na stav 1:2, když dokázal využít organizační zmatek v týmu Tralalalala. Ovšem ani nepříznivé vedro či nepříznivý stav nedokázal náš tým zlomit a po několika minutách se střelecky prosadil Toom, čímž srovnal stav na 2:2. Neustupující vedro však mělo vliv na velkou ztrátu sil a tak se soupeř opět ujal vedení. Za stavu 2:3 se ukázala nejen týmová práce ale i chladnokrevný instinkt Tooma, který hattrickem dovršil své představení a otočil na konečných 4:3 ve prospěch veteránů. Touto těsnou výhrou jsme si tak zajistili postup do vyřazovacích bojů o jeden ze tří finálových memoriálů.

Karlos

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder