Dne 16. 10 jsme nastoupili od 22:00 do klece číslo 9 ke svému třetímu utkání proti HROBESO. Do zápasu jsme nastupovali s patřičnou sebedůvěrou, jelikož jsme okupovali třetí příčku tabulky. Bohužel naše sebe důvěra se ve hře moc nepotvrdila a dostali jsme hned v úvodu několik rychlých gólů způsobené chybami v obraně. V útoku se nám bohužel také nedařilo a to jsme měli přibližně stejně střel, jako naši protivníci jen ta koncovka zaostávala. První půli jsme tedy jasně prohrály v poměru 4:1, kde náš gól vsítil Ivan Khomyak. V druhé půli jsme chytili druhý dech a soupeře jsme řádně potrápili a dali jasně najevo že součastný výsledek se nám nelíbí a vyvinuli jsme poměrně silný tlak na soupeřovu branku kterou, pro nás bohužel, hájil velmi úspěšně gólman protihráče. Naše koncovka opět byla velmi slabá a úspěšnost střel velmi malá. Soupeř naproti tomu úspěšně využíval naše ofenzivní snažení a zvyšoval svůj náskok díky rychlým breakům a ničil tak naše naděje na obrácení výsledku. Zápas jsme dřeli do poslední minuty, ale naše snažení v lepší výsledek nevyústilo. Po jednom gólu v náš prospěch přidali pouze Matěj Sekeľ a opět Ivan Khomyak. Zatímco soupeři vsítili další tři góly do naší brány. Sice jsme zápas prohrály, ale vzhledem k tomu že máme ještě zápas k dobru a sezona je v teprve půlce, tak nemá cenu věšet hlavu a do dalšího zápasu se máme s čeho poučit a možnost zapracovat na sobě.