Den, který vejde do historie. Tak se také dá nazvat pátek 12.4.2013, ve kterém nastoupilo družstvo Tralalalala proti stavárně. Především naše družstvo nastoupilo v plné síle s pěti útočnými i obranými formacemi. Již od prvních minut byla znát naše početní převaha a vůle přidat do tabulky další body. Avšak po řadě nepromněněných šancí našeho týmu, který byl jasně aktivnější v zápase, přišel trest v podobě gólu, kdy náš centr zaspal a chyběl u soupeře poblíž naší branky a ten pohodlně skóroval. Naštěstí nás to nezlomilo, ale naopak nás to nabudilo k aktivnější a agresivnější hře. Vše vyvrcholilo střelou Jirky Kůrky, kterému asistoval Beny. Byl to dozajista důležitý gól, který nás nastartoval, ale soupeř musel skousnout daleko hořčí pilulku. Přišla situace, ve které zdvojili soupeřící hráči Hamboše a ten musel intuitivně poslat míček před soupeřovu bránu, kde po celou dobu vystával Michal Sakmán, kterému míček při zpracovávání, nebo jak to nazvat, odskočil za brankářova záda. Poté ještě přišla štřela z dálky od našeho kapitána Vency, kterému nahrával opět Beny. Tím upravil konečný výsledek na přijatelných 3:1. Avšak lví podíl na tomto výsledku má brankář Michal, který nás několikrát zachránil, když jsme vepředu propadli. Nutno dodat že k výhře přispěl taktéž Martin Cuhra, který se ujal role kouče a šlo mu to dle výsledku dobře. Na závěr bych chtěl poděkovat fanouškům, bez kterých by to nebylo ono.

Mára.

Kategorie:

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder