Tralalalala – Los Muchachos, 26.6.2014

Ve čtvrtek 26.6. jsme se sešli k poslednímu zápasu v 7. lize Hanspaulské ligy. Díky předchozím výborným výsledkům byl postup z prvního místa zajištěn již před zápasem. Nastoupili jsme ve složení: branku vyplnil Martin Cuhra, před ním bránili Vladimír Španihel, Vašek Jánský a Tomáš Kouřim a snažili se útočit Pavel Bartl, Verča Blechová, Petr Habásko, Zuzka Řežábková a Ondra Šubrt. V první půli výkon našich borců vypadal podle předpokladů. S jistotou prvního místa jsme nedůraznou, nepřesnou a nekonstruktivní hrou hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Ačkoliv se naši útočníci občas snažili ukličkovat všech 5 soupeřů, ke gólu to nevedlo. A když Martin Cuhra lehkou střelu vyrazil pouze soupeřovi na kopačku, poprvé se měnilo skóre. Do poločasu stihl soupeř ještě jednou překonat marného Martina v bráně a stanovil tím poločasový výsledek 0:2.

Po motivačním proslovu jsme do druhé půle nastoupili v úplně jinem světle. Začali jsme bojovat a trochu se na naše kopačky vrátila přesnost. Začali jsme soupeře uzavírat kolem jeho pokutového území. Dokonce jsme si i začali vytvářet šance. Při jedné z nich vysunul Ondra Šubrt do křídla Pavla Bartla, který z nulového úhlu křížnou střelou bodlem vymetl pavouky v šibenici. Pár minut poté se dostal balon do křídla k Vaškovi Jánskému, který přes soupeře našel před branou osamoceného Tomáše Kouřima, pro nějž nebyl problém skórovat. I přes mnoho dalších šancí se nám již nepodařilo strhnout vítězství na naši stranu, proto zápas skončil remízou 2:2. Za první místo jsme od fanoušků Honzy Medřického a Zbyňka Hubky obdrželi štěně, o jehož obsah se naši borci dokázali postarat okamžitě.