Voľno, ktoré nám dopriala oslava vzniku 1. republiky, vonkoncom neprinieslo do radov Odpadu vákuum udalostí. Opustil nás Mára (podľa mojich posledných informácii ho draftovali New York Red Bulls ako reakciu na prestup Davida Villu do konkurenčného New York City FC), maródku si predĺžil Kubo Kopecký, a aby toho nebolo málo, pridal sa k nemu aj Vlad. A tak sme sa v netradičnom termíne, v pondelok 3. novembra, v tradičnom čase o 22:00 stretli na (tradičnom) mieste určenia, t.j. ihrisko č. 6, v (ako vy Česi pekne říkáte) „poněkud“ oklieštenom zložení. Nič to ale nezmenilo na tom, že sme sa hneď v úvode chopili iniciatívy a, ešte stále nosiac v hlavách senzačné víťazstvo spred 2 týždňov (a nepochybne aj následnú patričnú bujarú oslavu), pustili sme sa do súpera zhurta, čo nám okamžite prinieslo vedenie 1:0 (zásluhou Bertíka, ak sa nemýlim). Potom na nás však Sokoli vyleteli a najmä vďaka individuálnej aktivite ich 6-ky zvrátili výsledok v priebehu 4 minút z 0:1 na 4:1. Absencia súdruha Vladimíra sa odrazu zdala mať na našu obranu podobne deštruktívne dopady ako prítomnosť Američanov v Iraku, a tak sa gólostroj nezastavil a Sokoli nám z minúty na minútu odlietali ďalej a ďalej z dosahu. Polčas sa skončil nejakým katastrofálnym výsledkom, ktorý si radšej ani nechce nikto z nás pamätať. V druhom polčase sme síce nevyužili niekoľko odvážnych výprav súperovho (tak trochu hippiesácky vyzerajúceho) gólmana za silou kvetov (ktoré zrejme rástli na našej polovici), no i tak sa do streleckej listiny postupne zapísali Bamboš, Juraj a myslím, že znova Bertík, niektorí dokonca viac ako raz. To isté sa však dá povedať aj o našich súperoch, a aj keď Štěpán v bráne robil čo mohol (čo sa nášho tímu týka, rozhodne si zaslúžil titul hráča zápasu), nezabránil prievanu v našej sieti, a tak sme si po záverečnom hvizde podávali ruky za konečného stavu 12:6. Poslednou stránkou v kapitole „Podzim 2014/15“ a zároveň poslednou šancou dotiahnuť sa na Céčko tak bude v stredu 12. novembra zápas s CTK Roko Crew. Očakávame plný dom a masívnu podporu z radov fanúšikov ako poďakovanie za celosezónne výkony. Nezmeškajte! 😀