Ve čtvrtek 19. dne měsíce března nastoupil tým Odpadu proti týmu Fimotici. Sešli jsme se v hojném počtu, což u soupeře neplatilo. Nicméně kvalitu počtem nenahradíš a po úvodním statečném boji, který aplikujeme v každém zápase, jsme po první inkasované brance rychle dostali další a po poločase bylo skóre 2:0. Po menší přestávkové poradě, kde se probírala zejména rychlost střídání, jsme úplně zapomněli bránit a prakticky během jednoho střídání jsme dostali 3 fíky. Tento stav nicméně nevypovídal herní kvalitě soupeře a tak během Márových střídání, kdy soupeře zamotal svými zamotanými kličkami, se podařilo našim dvěma Kubům dát po jednom gólu. V závěru zápasu soupeř fyzicky odpadl, ale i tak jsme se s naší neschopností k něčemu smysluplnému nepropracovali a zápas skončil 6:2 pro soupeře. Na závěr bych chtěl poděkovat té hrstce dostavivších se diváků, kteří skvěle fandili. Doufáme, že na příštím zápase bude divácká kulisa početnější, protože hrajeme s předposledním týmem (poslední jsme my) a větříme, že máme šanci. Zápas se koná v pondělí ve 22h v kleci.