Naše posledné výsledky by sa lepšie aproximovali LHO-čkom než Taylorom a nestlmil nás ani veľkonočný oddych (čítaj „trojdňová objemovka“). Po uplynutí 168-hodinovej periódy sme teda dokmitali späť na 6-tku s úmyslom vychutnať si Šlehaný jahody. Nie, nešlo o tímový piknik. Po rozsiahlej maródke spred sviatkov sme sa (aspoň čo sa dochádzky týka) ocitli opäť v rovnovážnej polohe. Ak sa niekto (čítaj „Mazi“) domnieval, že návratom minulotýždňových maródov dosiahne kondičná náročnosť zápasu svoje tradičné minimum, bol na omyle. „Perly zel-ovocu“ nám naše romantické predstavy o celkovom prvenstve v skupine od úvodu osladili čulým nástupom a agresívnym pressingom. Ak sa však naši súperi domnievali, že im poslúžime ako šľahačka, museli byť sklamaní. Teda, aspoň čo sa prvých 5 minút týka. Potom sa však v našich radoch začali s rezonančnou frekvenciou vyskytovať individuálne chyby (skrátka posral som, čo sa dalo, pozn. red.) a tak sa mohol súper cez polčas kochať  vedením 1:0. Polčasové taktické pokyny nášho kapitána („tam vpredu nestojte jak čuráci“ a „je ich málo, ubeháme ich“) sa zrejme u zvyšku práporu nestretli s pochopením (zvaľme to na jazykovú bariéru, tá sa nemôže brániť), lebo krátko po prestávke sme prehrávali už o 2 góly. Výraznejšie pozitívne kmity našej hre nevnútil ani kontaktný gól Radima a tak sme po záverečnom hvizde museli spolku ovocinárov zagratulovať k víťazstvu 1:3. Balzamom na dušu nám (teda okrem Oskarovho výčapu) môže byť údajný postup do play-off (důkaz přenechán čtenáři). V ňom (keďže pre La Tralalalala sa sezóna už skončila) dúfame v masívnu podporu fanklubu nášho jadra…. či jadra nášho fanklubu? Každopádne: Príďte! (Detaily kedy a kam boli zverejnené po uzávierke vydania, je nám to ľúto.)