Dňa 5.10. bola Klec dejiskom prvého zápasu Trblblblblb v rámci 43. ročníka Strahovskej ligy proti tímu Bezejmenní. V bránach tímov sa predstavili jaderní gólmani, spoluhráči z pražskej n-tej triedy, ktorí sa ale vôbec nepoznajú, nevideli a ani nevedia, že spolu niekde hrávajú… Napriek predraženým vstupenkám sa Klec zaplnila do posledného miesta – dvaja diváci na sedenie a jeden na státie.

Značne obmenené Béčko začalo drtivým náporom, ktorého výsledkom bol po asi 15 minútach hry stav 0:0. (Vraj) minuloročný víťaz piatej ligy veľa vody s dlhými loptami na útočníka nenamútil a nepomohli ani kiksy našich obrancov – proste sme desne rýchli a s nájazdmi na bránu si poradili vracajúci sa obrancovia. Do polčasu sa však obecenstvo dočkalo gólu – a to dokonca dvoch…a dokonca do tej správnej brány. Po 25 minútach svietil stav 2:0 pre Trblblblblb.

Druhý polčas sme začali značne prispato, čoho výsledkom je kontaktný gól na 2:1. Odplata prišla v našom podaní expresne, kedy zvýšil na 3:1 jeden zo štvorice David SlužobneNajstarší Blatský., Blonďáček, Majkl Prvák, Ruská Rateka Maksim. To by sme zase neboli my, aby sme to znova nezdramatizovali a nedarovali súperovi gól na 3:2, že? Potom sme sa dostali pod mierny tlak až pokiaľ gólman od Bezejmenných neprizabil naše kapitánske eso Michala. Po udelení siedmych oskarov Michalovi bol zákrok brankára odmenený žltou kartou no a to sme už dokopať museli – 4:2.

Po zápase prebehla samozrejme zelená oslava ochutená absintom a slivovičkou.