Dňa 17.10.2023 sa odohral 3. zápas 4. Strahovskej ligy v podaní Tralalalala a Zabijákov žralokov.  Za Tralalala v tento deň nastúpili dobre takticky aj pivom pripravení borci, konkrétne Ján Hrubeš, Pavel Karásek, Damir Serik, Patrik Pintér, Nikita Potapenko, Marek Korosin, Pavel Špišek, Roman Pirogov, Vojtech Bártek(C), Daniel Ptáček a Matej Prekop. Od prvej minúty bolo očividné, že tento zápas nebude takou ružovou prechádzkou akou boli predošlé utkania tohtoročnej ligy. Súper hral od začiatku veľmi kontaktný a agresívny futbal, no nám sa podarilo tento tlak prekonať a skórovať otvárajúci gól v podaní Jána Hrubeša. Vedenie sme nejaký čas udržali, no ešte pre koncom prvého polčasu sme nešťastne inkasovali vyrovnávajúci gól, a teda skóre po polčase ukazovalo 1:1. Druhý polčas sme nezačali najlepšie a po chybách obrany sme inkasovali gól na 2:1. Neustálym tlakom a streľbou, sa nám po veľkej snahe podarilo  vyrovnať na 2:2, kde strojcom gólu bol opäť Ján Hrubeš. Náš tlak aj streľba pokračovala aj po vyrovnaní, no bohužiaľ sme nemali to šťastie a nedokázali sme premeniť šance ktoré sa nám naskytli. Vyrovnaný stav, agresívna hra a neschopnosť rozhodcu byť autoritou na ihrisku, vyústila k nejednej šarvátke a sácaniu sa. Frustrácií z rozhodcu a z množstva nepremenených šancí, nakoniec podľahol Matej Prekop, ktorý si vyslúžil zbytočnú žltú kartu za opakované kopnutie lopty z autu do súpera. Toto oslabenie sme však dokázali udržať, no nanešťastie to nestačilo a pár minút pred koncom zápasu sme po prepadnutí obrany inkasovali gól na konečný stav 3:2 v prospech žralokov. Na záver musím dodať, že výkon Tralalalala bol bojovný a úctihodný, jediné čo nám chýbalo, bolo šťastie.