V úterý 7. března odstartoval 44. ročník Strahovské ligy pro tralalácké Béčko. Opětovně ve čtvrté lize, avšak s třetiligovým nasazením a s pár novými jmény v sestavě. Na úvod soutěže nás vyzval tým FC PCP.

Od začátku jsme věděli, že musíme poctivě bránit, což se nám zprvu velmi dobře dařilo. Měli jsme i nějaké šance, ale nepodařilo se nám je proměnit. Za což pak přišel trest v podobě první obdržené branky, kdy soupeř z přečíslení skóroval. Nicméně na naší hře se nic nezměnilo. Stále jsme hráli pečlivě dozadu a čekali na své šance. Stavem 0:1 skončila i první půle.

Do druhé jsme nastoupili s odhodláním nepříznivý stav otočit na svoji stranu, ale stále jsme mysleli i na obranu. Bohužel v naší síti skončila další soupeřova střela. Už nebyl čas na nic čekat. Všechny síly jsme vrhli do útoku. Po krásném Jardově sólíčku, kterému chybělo už jen zakončení, jsme nebyli daleko od snížení stavu. Další obrovskou šanci neproměnil kapitán Michal. V naší obraně se však začaly objevovat skulinky a těch soupeř ještě dvakrát dokázal využít. Vzhledem k naší střelecké impotenci tak zápas skončil výsledkem 0:4. Ačkoli to tak na první pohled nemusí vypadat, Blonďáček v bráně předvedl fantastický výkon a jen díky němu jsme neodcházeli ještě s větším výpraskem.

Nicméně to byl první zápas nové sezóny a navíc v obměněném složení, proto není třeba panikařit, neboť výkon nebyl tak špatný, jak vypadá výsledné skóre.

Jirka

Kategorie: Nezařazené