Ve čtvrtek 23.3.2017 proti sobě nastoupily na hřišti č. 6 týmy AC Gong CB a Trblblblblb. Začátek zápasu se jevil jako velmi vyrovnaný. K první výrazné šanci se propracoval kapitán týmu Trblblblblb Michal Vozár. V následujícím odkazu krátké ilustrativní video Vozárovo technicky provedené střely (https://www.youtube.com/watch?v=is8TLIhysto). Zápas pokračoval dál a diváci se mohli těšit na první gól. Nicméně po pár minutách neefektivně strávených v hledišti dostali chuť na pívo a opustili tribunu Klec Arény. Udělali chybu, v zápětí vsítil první gól Tomáš Kratochvíl. Někdo by skoro měl pochybnosti, zdali to nebyla ruka, ale video hovoří jednoznačně (https://www.youtube.com/watch?v=-ccNkksrfls).
Další branka padla až v druhém poločase, kdy při samostatném úniku dokázal zužitkovat své dovednosti okoukané z videí Juraj Kováč (https://www.youtube.com/watch?v=np2kMqeaaw8)[0:36]. Brankář Trblblblblb se zdál, že je na zápas kvalitně připravený. Vypadalo to, že si uhlídá čisté konto. Jeho tělo působilo jako magnet na míč. Bohužel, jak to tak bývá, jeho superschopnost zmizela (https://www.youtube.com/watch?v=VFhCFOmmglc). 2:1 pro Trblblblblb. Pokračoval zápas plný osobních soubojů tělo na tělo (https://www.youtube.com/watch?v=XRPrrLdPhoE). Uklidňující branku vstřelil se štěstím Pavel Jíška, ale soupeřům se ještě podařilo upravit skóre na konečný výsledek 3:2 pro Trblblblblb.
PS: Co Strahovská liga, toto byl zápas z Premiér líg!