Ve středu 11.10.2017 se ve svém druhém zápase ženské fotbalové ligy utkaly hráčky týmu La Tralalalala s týmem jedovatých Mamb. Již tradičně se zápas konal na fotbalovém hřišti číslo jedna ve 20:00. Holky přišlo podpořit značné množství skalních fanoušků Tralalalala, kteří svým bojovým křikem hnaly holky kupředu. Zápas se začal vyvíjet velmi slibně, po pár minutách šel tým La Tralalalala do vedení 1:0. (doping ve formě zeleného likéru přinesl své ovoce). Gól vstřelila Kačka Petrová. Tým se ale neradoval dlouho. Holkám chybělo štěstíčko a tým soupeřek vstřelil vyrovnávající branku. Utkání bylo vyrovnané. Ve druhém poločase po malé chybičce obrany vstřelily soupeřky vítězný gól. Holky se rvaly jako lvice a vložily do zápasu pořádný kus srdíčka. Bohužel to na výhru nestačilo.

Konečné skóre – 1:2
Množství vypitého alkoholu za zápas: půl flašky zelené