Na zápas proti 7.minut jsme se velice těšily. Převážně z důvodu, že se nám každý zápas 7.minut vysměje, jak hrozně hrajeme. Nicméně vrhly jsme se do zápasu po hlavě a 7.minut nestačila valit voči! V první půlce se nezmohly absolutně na nic. Perfektní narážečky od našich útočnic vyústily v několik šancí dát gól. Výborné obránkyně zamezily svými stopkami tomu dostat gól a lenoch Barča jen z povzdálí z brány sledovala, jak to holkám v poli jde. Po prvním poločase tak byl stav 0:0. 7.minut zuřila! Toto nikdo nečekal. Do druhé půlky jsme nastoupily s ještě větší vervou než do první. 7.minut se sesypala natolik, že dostala (díky Barče v bráně) ŽLUTOU kartu! S připomínkou, zda máme dost kapesníčků, když jsme si ji vybrečely odešla 5.hráčka 7.minut na střídačku. Bohužel krása nestřídala nádheru a gól v přesilovce nepadl. 7.minut se ke konci zápasu přeci jen vzpamatovala a zvítězila 1:2. Byl to však nejlepší výsledek s tímto týmem v celé historii.