Poslední zápas před zkouškovým se odehrál dne 2.5. 2018 ve 20:00 na hřišti číslo 1, La Tralalala vs Mamby.
Jako každý zápas jsme si připomněli strategii: Vstřelit první rychlý gól.
Náš tým byl předběhnut a první gól skončil v naší brance. Také tuším, že i z druhého se radovaly Mamby dřív. Poté přišel srovnávací gól nebo kontaktní gól… V závislosti na tom, jak je předešlé tvrzení pravdivé. Co vím jistě, je že gól vstřelila Kristý. Fanoušci skandovali, radost v očích našeho týmu nepopsatelná. Než jsme se vzpamatovaly a začali jsme se koncentrovat znova na hru skóre se změnilo na 3:1… Dál už skoro nemá cenu pokračovat.
 U některého z dalších gólů jsme sice také asistovaly, ale výsledkem bylo skóre 5:1.

 

Poslední zápas sezóny se odehrál 25.4.2019 ve 20:00 na hřišti číslo 1, La Tralalala vs Mamby.
Abych se neopakovala uvedu jen rozdíly. Letos jsme byly lepší. Prohráli jsme jen 4:1. Gól dala Klára a rozhodně bylo lepší počasí než minule.

Eliška

Kategorie: Nezařazené