Predzápasová nervozita bola vo štvrtok 24.10. mocnená vedomím, že tím La Tralalalala čaká veľmi náročný súper. Takmer kompletná zostava tímu však už tradične nastupovala pozitívne naladená a s odhodlaním uhrať čo najkrajší výsledok.

Začiatok zápasu ani nemohol vyjsť lepšie. Súperky svojou neurčitou hrou v prvej polke polčasu podcenili naše hráčky (alebo sa konečne mesiace tréningov dostali do hry?). Hneď v úvodných minútach poctivá pozičná hra tímu vybojovala rohový kop, ktorý Klára Jakešová poslala k zadnej tyči, kde našiel Zdenku Balogovú a tá hlavou premenila túto príležitosť na prvý gól zápasu. 1:0! Nečakané vedenie sa tímu podarilo udržať krásnou tímovou hrou, no ako to už proti silným súperom býva, stačia im malé chyby.

Druhý polčas už začínal so skóre 1:3. Stále motivované hráčky tímu La Tralalalala však naďalej nestrácali nádej vybojovať aspoň ďalší gól. Druhý polčas musel baviť fanúšikovskú základňu aj napriek inkasovaným gólom. Hralo sa z jednej strany na druhú, tímu sa darilo vytvárať si šance, útočiť a strieľať na bránu, no druhého gólu sa fanúšikovia už v sieti FC Fellite Praha nedočkali.

Oficiálne štvrtý zápas sezóny teda, napriek veľmi sľubnému začiatku, skončil prehrou 1:8. Tím sa však nevzdáva, dúfajme preto, že podobné bojovné výkony budeme vídať do konca sezóny a kto vie, možno sa bojovnosť postupne pretaví na nejaké body.

pozn. kap. “Naše nejlepší brankářka (kterou chceme i v útoku a v obraně)” – Dada

Kategorie: Nezařazené