V pondělí 24.2.2020 nás čekal první zápas letní sezóny. Naneštěstí jsme hrály náš nejdůležitější zápas v této sezóně. V první půli zápasu jsme si vedly dobře, dokázaly jsme dobře spolupracovat a zabránit protihráči v útoku na naši bránu. V první půli zápasu se také Týně podařilo dát náš první gól. První poločas tedy skončil 1:0. Bohužel energie a soustředění opadávaly a přesto, že jsme se častěji střídaly, byl druhý poločas víc hektický. V posledních pár minutách jsme dostaly gól a již jsme nedokázaly vyhrát. Celý zápas tedy skončil remízou. Ale i přesto jsme hrály dobře a snažily se ze všech sil. Zároveň se k nám konečně do zápasu přidalo pár nových hráček, a sehrály se nové dvojice útočnic, což nám může velmi pomoct v budoucích zápasech.

Květa

P.S. Bývalá kapitánka tímto zdraví svět a ohlašuje, že novou kapitánkou se při pozápasovém hospodském dýchánku stala naše nejlepší brankářka Dáda!

Kategorie: Nezařazené