Dňa 23.3 2022 sa odohral zápas 4. zápas 2. ligy medzi tímami Tralalalala a Prales United FC. Zostava pozostávajúca z týchto chalanov: Zdeněk Garčic, Roman Pirogov, Vojtěch Bártek, Daniel Ptáček, Matej Prekop a Martin Oharek, znova bojovala hlavne s nedostatkom síl spôsobeného nedostatočným počtom striedajúcich a absencií golmana. Prvých 15 minút vyzeral súper hrateľne a diváci sa mohli kochať peknými akciami v našom podaní, no bohužial bez úspešného zakončenia. Tlaku pralesa sme nakoniec v prvom polčase podľahli a inkasovali 3 góly. Iskra nádeje prišla vo forme gólu kapitána Zdenála, skóre po prvom polčase 1:3. Cez polčasovú prestávku došlo k prestriedaniu golmana s cielom maximalizovať výkon mančaftu. Prales bohužial podal svižneší výkon ktorého výsledkom bolo naše inkasovanie mnoha gólov v druhom polčase. Na úplný koniec Zdenál opäť zahviezdil gólom po peknej akcií.  Výsledné skóre 2:12 nie je síce dobré, ale pevne verím, že s narastajúcim počtom striedajúcich priamo úmerne narastie aj naša šanca vybojovať prvé víťazstvo sezóny.