Dňa 30.03.2022 si náš ženský výber zrovnal sily s ligovým nováčikom – tímom Taky nevím. Všetko sa začalo už na predzápasovej porade, na ktorej nás svojou prítomnosťou poctila Zdenka. Raz tralalák – navždy tralalák. A tak, napriek prestupu do tímu Taky nevím, nezamaskovala mikinu Tralalalala pod rozliškou. Očakávaný náročný zápas už od začiatku sťažilo nepríjemné počasie, ktoré sa záhadne pokazilo v deň zápasu po dvoch krásnych týždňoch. Aj keď boli hráčky La Tralalalala odhodlané zabrániť súperkám v plynulej hre, už v prvom polčase z brány vyberali míč hneď 5krát. Zaujímavým momentom zápasu určite boli situácie, keď sa v poli naraz nachádzalo 8 Tralalaček – 5 hráčok tímu spolu s Robi, Terkou B. a Zdenkou u súperiek. V druhom polčase sa nám podarilo vypracovať šance, no žiadnu z nich sme nepremenili. Súperky zato svoje gólové konto rovno zdvojnásobili a zápas tak skončil nepriaznivým výsledkom 10:0 pre Taky nevím.

Počasie: tragické od začiatku po koniec

Zostava: brána – Dada, obrana – Naty, Lucka, Terka N., útok – Klára K., Anet, Zuzka, Karla (Robi, Terka B., Zdenka)