Po týdenní pauze způsobené utopeným hřištěm se fakultní tým Tralalala vrátil 25.řijna zpátky na hřiště a bylo na co koukat. První poločas v oslabené sestavě, a bez stálého brankáře. I přes to jsme byli už po první půli ve vedení. Na druhou část dorazil zbytek týmu a bylo hotovo. Góly začaly padat. K vítězství značným dílem pomohl Zdenál, který soupeře sestřelil hatrickem. Další střelci Artem (2), Pavel (1), Nik (1), Matěj (1). Nejdůležitějším hráčem zápasu byl ale kapitán Vojtěch Bártek, který si svým počínáním v bráně velmi hlasitě řekl o post brankářské jedničky do příštích zápasů.

Zápas po lehce vyhroceném závěru skončil rozdílem sedmi branek 8:1. Tím se podařilo protáhnout vítěznou šnůru už na čtyři zápasy. Další zápas nás čeká už příští týden v úterý (1. 11. 2022) ve 20:00. Dokážeme ještě jednou zvítězit a protáhnou sérii výher na pět?