Slová do report tohto zápasu sa mi hľadajú len ťažko, čo je aj hlavným dôvodom dvojtýždňového omeškania doručenia vyššie spomenutého reportu. Ťažko sa mi hľadali slová, pretože výsledok tohto zápasu pravdepodobne zpäčatil zostup tímu Tralalala do 4. Ligy, čo je pre nás hráčov vždy potupná udalosť. Za výkon v tomto zápase však určite nemusíme cítiť hanbu, nakoľko sme predviedli obstojný a hlavne bojovný výkon až do poslednej minúty zápasu. Prebiehalo to nejako takto:

Prvý polčas vyzeral od začiatku sľubne. Do zápasu sme nastúpili s vedomím, že ak nechceme zostúpiť musíme vyhrať, a to sa odrazilo aj na našej bojovnosti a zodpovednosti v obrane kedy sme prvých 15 minút udržiavali bezgólový stav 0:0. Ďalej nasledovala postupnosť 3 gólov ktorú si už kvôli pokročilému datumu písania nepamätám, no s istotou viem že sme prvý polčas skončili s výsledkom 1:2 pre súpera.

Namotivovaný, sme nastúpili do druhého polčasu s chuťou vyrovnať, no túto chuť nám super prekazil v priebehu 3 minút kedy sme v rýchlej slede inkasovali 3 góly, ktoré našu morálku položili na kolená, no nezničili ju úplne. Aj po týchto troch góloch z nás stale vyžarovala snaha vyhrať a udržať sa v tretej lige, preto sme s veľkou snahou vsietili  2 góly na stav 3:5 pre súpera. Bohužial nám však pri konci zápasu došli sily a inkasovali sme ďalšie 3 góly ktoré sme dorovnali iba jedným. Konečný stav teda činil 4:8 pre súpera.

Výsledok zápasu ani pravdepodobný zostup do 4 ligy vyzerajú zvonka hrozivo, no musím podotknuť že za túto nepodarenú sezónu som odohral viac zápasov kde sme sa ako tím snažili a bojovali aj keď to nakoniec skončilo nepriaznivým výsledkom, ako zápasov ktoré sme odflákli. Tento posledný zápas bol jeden z tých najbojovnejších čo som za moje pôsobenie v Tralalala zažil a dúfam že budúca sezóna bude pre nás úspesnejšia.