Fotbal-ženy

Před začátkem nové sezóny se v ženském fotbalovém týmu naší fakulty La Tralalalala odehrály velké změny. Proběhl další nábor nových hráček, a tak na rozdíl od minulých sezón bylo možno sestavit tým čistě ze studentek naší fakulty.

Nejen v rámci Tralalalala se La Tralalalala může pochlubit jedním primátem a to jednoznačně největší fanouškovskou základnou, ženoucí na každém zápase své oblíbenkyně za kýženým vítězstvím. Ostatní ženské týmy fanklubu La Tralalalala nemůžou konkurovat (se zanedbatelnou výjimkou fandů Balletek). Fanoušků ovšem není nikdy dost, a tak doufáme, že v jarní sezóně se kotel ultras rozroste o nové vlajkonoše.

A samozřejmě tak jako fandů není nikdy dost, i nadějné fotbalistky v krámě nekoupíte. Tím pádem vyzýváme všechny zájemkyně o malou kopanou, aby se nebály dostavit na některý z příštích tréninků a zkusily si s La Tralalalala zakopat.

Závěrem nutno říci, že i přes budování týmu prakticky od nuly a na první pohled nepříliš líbivé výsledky nás celkové pojetí hry La Tralalalala může naplňovat optimismem. Na našich hráčkách byla znát radost ze hry a taktéž potěšilo postupné zlepšování výkonů celého týmu zápas od zápasu. Nezbývá, než se těšit na to, čím nás na hřišti členky La Tralalalala překvapí.