Volejbal Tralalalala – úspěšné zakončení základní části

Hned další víkend po prvním volejbalovém turnaji nás čekal druhý turnaj. Celkem jsme museli odehrát 5 zápasů, takže jsme se potřebovali sejít v plné sestavě, což se nám také povedlo. Naneštěstí nám ale onemocněla Terka, takže jsme ji cca po druhém zápase poslali domu uzdravit se. Terka si nezahrála ani jeden zápas, všech 5 nám odehráli naše zbylé 2 nahrávačky Zuzka s Marylou. Matěj odešel po prvních 3 zápasech, protože večer šel pilovat své dovednosti v tancování.

V prvním setu prvního zápasu jsme se trápili, moc se nám nedařilo. Naštěstí jsme se ve druhém zberchali a utkání jsme nakonec vyhráli po třech setech. Další zápas jsme hráli proti prvnímu týmu tabulky „Děti na skleníku“. Díky rozehrání z prvního zápasu jsme do tohoto nastoupili hned od prvního setu. Zápas to byl napínavý, rozhodovali drobné chyby obou týmů. My jsme jich bohužel udělali více a tak jsme proháli 2:0 na sety s těsným skóre 25:20 a 25:22. Třetí zápas pro nás znamenal utkání proti týmu, který byl v této době těsně před námi. V tomto zápase jakoby nás motivovala těsná prohra v tom předchozím, a zápas jsme jednoznačně vyhráli 2:0 se skóre 25:9 a 25:15.

Jak jsem již psal, po prvních třech náročných zápasech nás opustil Matěj. Naštěstí jsme poslední 2 hráli proti soupeřům z konce tabulky, takže ani únava a nemožnost střídání nezabránili vítězství v obou zápasech. Při posledním už byla znát únava na každém z nás a podle toho také vypadal náš výkon. Pouze Martin Cuhra měl ještě sílu na smečování z první … Únavu potvrzuje i fakt, že jsme po turnaji jsme ani nešli do naší oblíbené hospody U Topolu.

Celkově hodnotím(-e) turnaj jako úspěšný. Z možných 15 bodů jsme získali 11, a to jsme 3 zápasy hráli proti tabulkově silnejším soupeřům. Celkově jsme tedy skončili 4. v tabulce, což nám zajišťuje udržení v této lize. Alespoň budeme mít čas fandit béčku, které o udržení bude bojovat. V následujících 3 týdnech nás čekají další 2 turnaje. ovšem s rychlostí organizátorů se dovíme až časem, kdy budeme vůbec hrát. Do té doby vám přeji příjemný týden 🙂

P.S. Chtěl bych poděkovat té části Ultras, která nás přišla podpořit. Na výsledku je znát jejich podpora, protože jsme hráli právě 3. zápas, který jsme vyhráli největším rozdílem.

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář